KURUMSAL

“Güneş binaya çarpana kadar binanın ne kadar muhteşem olduğunu bilmiyordum.”

— LOUIS KAHN

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

2000 Yılında Astek Erba San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla kurulan şirketimiz, gün geçtikçe zenginleşerek ve tecrübesini dinamikleriyle birleştirerek hizmet hayatını sürdürmektedir.
Astek Erbaa firmamızda uygulama, montaj, supervisorlük hizmetleri çalışmaları günümüz koşullarına uygun modern teknolojik imkanlar kullanılarak devam etmektedir.

Uzman, montaj ve uygulama kadromuz.. İdari ve mimari kadromuz.. bilgi ve tecrübesiyle yönlendirdiği kadrosuyla hızlı bir şekilde sonuca gitmekte ve uzun yıllar sorunsuz uygulamalar vaat etmektedir.
Sadece bulunduğu ilde değil, ülkemizin ve sınırlarımızın dışında yaptığımız yüzlerce uygulamanın referans oluşturduğu teknik altyapımız geleceğe güvenle bakıyoruz.

Vizyonumuz
Ülkemizin yükselen teknolojik ve altyapı çalışmalarıyla desteklenmiş yapılanmasına.. bilgi ve tecrübesiyle öne çıkarak lider kuruluşlardan biri haline gelmek olarak belirlemiştir.

Her türlü uluslararası teçhizat ve donanımla, tecrübelerimizi birleştirerek mal ve hizmet hareketlerinden müşterilerimizin en kârlı şekilde istifade etmelerini ve olumsuz etkilerinden korunmaları şirket misyonumuzun en önemli unsurudur.

Astek Erba cephe sistemleri olarak, sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti verirken diğer yandan uygulularımızı sizin için ekonomik hale getirmeyi de görev bilmektedir.

Yeniliklere açık bir şirket olarak, kendimizi sizlere her geçen gün yenilemek müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanda karşılamak ve sunduğumuz görsel çözümlerle mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Astek Erba Ltd.Şti. / Ankara

Semih Hüseyin DAĞDELEN
Yönetim Kurulu Başkanı

[smartslider3 slider=”27″]